Kontakt Kasulik teada
 
 

Siit leiate meie meeskonna ja vajalikud kontaktandmed

 
    Ivo Kõvamees
Tegevjuht
Tel. (+372) 630 7474
GSM. (+372) 504 7746
e-post: ivo@avision.ee
  Katrin Nikolai
Juhiabi / müük ja rent
Tel. (+372) 630 7474
GSM. (+372) 509 7150
e-post: katrin@avision.ee

Tarmo Tõnnus
Tehnik / Montaaz / Režissöör / Operaator
GSM. (+372) 526 7300
e-post: tarmo@avision.ee
Skype: teksuke

Marko Raudmäe
Tehnik / Paigaldus / Režissöör
GSM. (+372) 513 9893
e-post:
marko@avision.ee
  Mairo Koov
Ladu / Tehnik / Paigaldus
Tel. (+372) 630 7474
GSM. (+372) 52 50 175
e-post: mairo@avision.ee
  Kaidi Tomingas
Raamatupidaja
Tel. (+372) 630 7474
e-post: raamat@avision.ee

» Kontakt
» Firmast
» Meeskond

Räägi oma mure ära

» Küsi hinnapakkumist
» Anna tagasisidet

 
     
© 1992 - 2017 | Avision OÜ | Tel: (+372) 63 07 474 | kõik õigused kaitstud. avision@avision.ee